Remonty Łódź

Firma budowlana J. Walczak wykonuje profesjonalne remonty mieszkań na terenie miast Łódź, Zgierz i w okolicach. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, nowoczesnych narzędzi i materiałów budowlanych. Dbamy o porządek i estetykę. Naszym priorytetem są solidne oraz skuteczne prace remontowe. Stawiamy na szybkość, a przy tym na sprawność usług. Wiemy, że obecność ekip remontowych wprowadza zamieszanie, ale staramy się zapewnić inwestorom jak najwyższy poziom komfortu. Remonty mieszkań z nami to gwarancja niezawodnych usług. 

remonty-lodz

Wykonywane przez nas remonty mają charakter kompleksowy. Tworzymy nowe adaptacje wnętrz, remonty i wykończenia pomieszczeń mieszkalnych. Doświadczenie w budownictwie umożliwia nam świadczenie skutecznych usług remontowych. Choć nasze działania skierowane są głównie do mieszkańców województwa łódzkiego (Łódź) to oferujemy doradztwo z zakresu budowlanego. Dbamy o stałe poszerzanie zakresu wiedzy o nowych technologiach budowlanych. Szkolenia i kursy gwarantują wykorzystywanie nowoczesnych, a także nowatorskich rozwiązań. Wykonamy dla Państwa remont w kuchni, salonie, sypialni, łazience, przedpokoju. Wystarczy się z nami skontaktować, a wspólnie ustalimy harmonogram prac remontowych. Zapraszamy mieszkańców miast Łódź, Zgierz i okolicznych miejscowości po wycenę i wykończenie domu zgodnie ze swymi oczekiwaniami. Z naszą firmą remontową żadne wykończenie mieszkania nie musi być nudne, ani banalne. Zaufaj specjalistom i ciesz się z nowej aranżacji wybranego pomieszczenia lub całego domu. Remonty z naszym udziałem zawsze kończą się stworzeniem niestandardowych wnętrz.

Jak przygotować mieszkanie do remontu?

 

Podajemy kilka sprawdzonych wskazówek pomocnych przy remontach mieszkań:

 

1 Ustalenie zakresu remontu

Z doświadczenia wiemy, że najlepiej omawia się działania remontowe w oparciu o plany w formie papierowej. W ten sposób właściciel mieszkania przedstawi swoją wizję, a ekipa remontowa nie pominie żadnego wykonania. Pozostałe działania remontowe ustala się w trakcie współpracy. Remonty oparte na wyszczególnieniu zakresu prac są szybsze i dokładniejsze.

 

2 Pomiary wnętrz i materiały budowlane

Wnętrza, w których będą prowadzone remonty należy dokładnie wymierzyć i zapisać na kartce. Ważne, byśmy nie kupowali materiałów budowlanych na własną rękę. Ekipy remontowe są w stanie zakupić materiały w niższych cenach. Po drugie – długi czas przetrzymywania niektórych materiałów prowadzi do utraty swoich pierwotnych właściwości.

 

3 Cennik prac remontowych

Cennik jest zależny od ilości prac remontowych. Do wyboru korzystnej dla nas oferty potrzebne jest wycenienie usług przez kilka firm i ich porównanie. Pamiętajmy również, że mamy prawo do negocjacji cen. Remonty nie zawsze muszą wiązać się z wysokimi wydatkami pieniężnymi.

 

4 Wybór firmy remontowej

Wartością wyznaczającą jakość wykonywanych usług powinny być opinie znajomych, a także zdjęcia realizacji firmy. Wyślijmy zapytania do kilku lub kilkunastu firm (włącznie ze wzorami umów, numerami telefonów do dawnych klientów). Poszukajmy informacji w internecie oceniających świadczone usługi. Dane te pomogą w wybraniu właściwej firmy remontowej i zapewnieniu sobie prac remontowych na wysokim poziomie.